Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Kurum Adı:Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3
Telefon:0 (332) 251-5280


37.94941232.492499

Kurum Hakkında

Hastanemizin ana binası Real Alışveriş merkez Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında, bahçeli, bodrum kat dahil 4 kat ve teras katı olarak 7463 m² arsa üstüne inşaa edilmiş olup 8241 m² kapalı alanı bulunmaktadır. Selçuklu Belediyesi’nin emek harcamaları ile meydana getirilen Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hizmetlerinde son teknolojiyi kullanıyor.

Konya Diş Hastanesi; 5 yataklı, 60 ünit kapasiteli, genel anestezi ünitesi, ameliyathane, sterilizasyon sistemi, tomografi, dijital panaromik, periapikal görüntüleme cihazları ve çocuk diş poliklinikleri ile halkımıza en üst seviyede ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir