Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

Kurum Adı:Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit
Telefon:0 (262) 281-1000
Web Sitesi:www.cagin.com


40.76436829.967391

Kurum Hakkında

Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli’nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 senesinde Gölcük’de kurulmuş olup, 1999 yılından bu yana İzmit’de etkinlik göstermeye devam etmektedir. 2011 Aralık ayında yeni binasında etkinlik göstermeye süregelen ve Ekim 2012’den itibaren hastane olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden Çağın Göz Hastanesi, ortalama 4000 m2 kapalı alana haiz ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir.

5 şahıs tam zamanlı, 1 şahıs yarı zamanlı olmak suretiyle, toplam 6 tane uzman göz hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 tane Excimer Lazer ameliyathanesi olmak suretiyle, toplam 3 tane ameliyathaneye haizdir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, incelem ve tedavileri mevzusunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sunmaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış doktor ekibi ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri (Vitrektomi, Oküloplasti, Şaşılık, Katarakt. vb. ) tam teşekküllü ameliyathanelerinde son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Çağın Göz Hastanesinin özel ve devlet kurumları ile anlaşması bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir