Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Kurum Adı:Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Kategori:Laboratuar ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Bestekar Sokak No. 47 Kavaklıdere
Telefon:0 (312) 467-3355


39.90795832.859605

Kurum Hakkında

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi 1999 yılında faaliyetine başlamıştır. Ekim 2006 tarihinde şubesini açan merkezimiz Ankara Bestekar Sokak 45 ve 47 numarada hizmetini sürdürmektedir. Merkezimiz Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi ve Dijital röntgen cihazları ile hizmet vermektedir.

İnsana ve kaliteye önem veren hizmet anlayışı merkezimizin tüm çalışanları için en önemli çalışma prensibi olmuştur. Bu bilinçle bilimsel ve kaliteli hizmet konusunda yıllar içerisinde adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır. Bu gün merkezimiz Siemens firmasının Türkiye’de tek referans merkezidir.

Merkezimizde tetkiklerin tamamı sahasında uzman doktorlar tarafından teknisyen eşliğinde yapılmakta olup raporlama yine aynı doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm incelemelerin görüntüleri dijital ortamda hekim ve hastaya verilmekte olup yine dijital ortamlarda saklanmaktadır.

Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Primer Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde laboratuar ve tıbbi görüntüleme merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir