Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi

Kurum Adı:Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenimahalle Devrim Cad. No:9
Telefon:0 (262) 317-4444


40.76367729.885687

Kurum Hakkında

Acıbadem Sıhhat Grubu, Anadolu’ya açılımını 2006 senesinde Kocaeli Hastanesi ile sürdürdü. 6500 metrekare kapalı alanda 61 yatak kapasitesi ve 300’ü aşkın çalışanı ile kısa sürede başarı göstermiş uygulamalarıyla farklılığını hissettiren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hastalarına kalitesi uluslar arası akredite edilmiş tıbbi hizmeti sunmanın yanı sıra onları en iyi şekilde konuk etmeyi de ilke edinmiştir.

Kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması sebebiyle kolayca ulaşılır konumda olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, çevre illerdeki hastalara da ulaşmaktadır. Hastanemiz bilhassa Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu, Yalova yanında Ereğli ve Zonguldak illerini de içeren bölgede yaşayanlara yüksek teknolojik donanımı ve alanında yetkin ekibi ile üstün standartlı sıhhat hizmeti sunmaktadır.

Girişimsel kardiyoloji ünitesi de kal krizi geçiren hastalara 24 saat destek olan tek merkezdir. Böylece hastalara müdahalede büyük ehemmiyet taşıyan vakit yitirilmesine uğramadan girişim yapılması, hastanın komplikasyonlardan koruyarak daha kısa sürede iyileşmesini sağlamaktadır. Kalp damar hastalıklarının teşhis edilmesinde büyük ehemmiyet taşıyan ve senelerdir kasıktan meydana getirilen anjiyo girişimleri, Acıbadem Kocaeli Hastanesinde el bileğinden uygulanıyor. Bu sayede sabah anjiyo olup, öğleden sonrasında işe ya da eve dönmek mümkün hale gelebiliyor. Üstelik anjiyo esnasında stent de takılabiliyor. Hasta operasyon sonrasında ayağa kalkabiliyor, yürüyebiliyor ve aynı gün taburcu olabiliyor.

Acıbadem Kocaeli Hastanesi, hizmete girmiş olduğu günden itibaren gelişen hasta profili ve artan hasta sayısı ile beraber ileri teknoloji cihazlara olan yatırımlarını da artırdı. Kocaeli Hastanesi’nde pek oldukca kanserin tanı, evreleme, tedaviye yanıtının değerlendirilmesi ve radyoterapi planlanması süreçlerinde PET Bilgisayarlı Tomografi (PET BT) teknolojisi kullanılıyor. Bu aygıt Kocaeli bölgesinde yalnızca Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde bulunuyor. Ek olarak Nükleer Tıp Kısmı’nde Gamma Kamera Sistemi kullanılıyor.

Doğumda da bölge için referans merkezi olan Acıbadem Kocaeli Hastanesi, anne adaylarının bu özel sürece dair data edinmelerine ve doğuma hazırlanmalarına yönelik “parasız hamile eğitim seminerleri” düzenliyor. Doğum sonrasında hastanede yatış süresi içinde verilen konfor haricinde doğum esnasında sağlanan “Ağrısız Doğum” teknikleri de hastanenin tercih edilirliğini arttırıyor.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Acıbadem Kocaeli Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde Özel hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir