Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kurum Adı:Özel Romatem Kocaeli FTR Hastanesi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahya Kaptan Mah. Hanedan Sk. No:4
Telefon:4447686
Web Sitesi:www.romatem.com


40.77443029.971976

Kurum Hakkında

2005 Senesinde Samsunda ve 2006 Senesinde İzmitte kurulan ROMATEM, daima bilimsel yaklaşımı ve en iyi hizmeti sağlamayı amaçlayan bir bilim yuvasıdır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk zincir saglık grubu olan Romatem’in ikinci hastanesi Kocaeli’nde 2010 yılından beri hastalarımıza hizmet vermektedir.

Uyguladığı yeniliklerle sektöründe öncü sıhhat kuruluşlarından olan Romatem, hasta tedavileri haricinde hasta güvenliği, hasta hakları, hasta ve ailesinin tıbbi eğitimi şeklinde destekleyici eğilimiyle hastane teriminin yalnız tedavi etmekten ibaret olmadığını kanıtlayan bir bilim yuvasıdır. Temel olarak “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak kurulan bu sıhhat kuruluşu ek olarak bünyesinde barındırdığı Bel okulu, Fibromiyalji Okulu ve Ağrı okullarında toplumsal mesuliyet çerçevesinde hastalara ve ailelerine destekleyici mevzularda ergonomik ve koruyucu bilgiler vermektedir.

Hizmetlerini birçok anlaşmalı kurumlar ile ortak yürütmekte olan ROMATEM, Tüm Kamu Sigortalıları, SSK, Emekli Sandığı, Bağkur, Kamu Görevlileri, Özel Sigortalar, Bankalar ve ek olarak öteki tüm hastalara hizmet vermektedir.

Romatem; Türkiye de fazlaca azca sayıda bulunan lokomat (felçli hastalar ve yürüyüş bozukluğu olan hastalar İçin yürüyüş robotu) aleti, armeo sprİng el robotunu ve amedeo parmak robotu, bel ve boyun ağrılarında yeni çözüm olan vertetrac aleti, bel ve boyun kireçlenmelerinde yüksek yoğunluklu lazer tedavisi olan hİltherapy aleti ve skolyoz(omurga eğriliği) tanısında kullanılan dİers 4d formetric skolyoz ölçüm cihazını da hastaların tedavilerinde kullanmak suretiyle bünyesinde bulundurmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Romatoloji
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Romatem Kocaeli Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir