Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:Körfez
Adres:Yeni Yalı Mh. Özgürlük Cad. No:45
Telefon:0 (262) 527-3030


40.76632829.775967

Kurum Hakkında

Kurumumuz 01/04/2009 tarihinde Körfez Devlet Hastanesi binasında faaliyete adım atmıştır. Tadilatı Körfez Belediyesi tarafınca yapılarak kurumumuza tahsis edilen yeni hizmet binamızda 02 Eylül 2009 tarihinden bu yana Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizi sunmaktayız.

Misyonumuz, Kocaeli ilinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunumunda hasta odaklı ve güvenilir hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, sıhhatli dişler mutlu yüzler ilkesi ile öncü hizmet sunmaktır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir