Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizomer FTR Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yahyakaptan Mah. Demokrasi Bul No:10
Telefon:4449041
Web Sitesi:www.fizomer.com


40.76677329.968006

Kurum Hakkında

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 2006 senesinde Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kurulmuş olup il genelinde ilk A tipi tıp merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve Kocaeli’nde özel dal merkezlerinin öncüsü olmuştur.

Kurum tarihimizden beri hastalarımıza uyguladığımız teşhis ve tedavi süreçlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı yüzdemizle Kocaeli ilinin önde gelen bir sıhhat kuruluşu olarak, başarılarımıza başarı katarak, kendi branşlarında tecrübeli ve uzman doktor kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Son teknolojiyi yakalamayı hedeflediğimiz yeni adresimiz ile hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sıhhat çalışanları ve uzman ekibiyle yeniliklere açık ve devamlı kendini geliştirmeye devam eden öncü bir kurum olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Üroloji
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Radyoloji

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir