Özel Denge Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Denge Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Kocaeli
İlçe:İzmit
Adres:Yenişehir Mah. Dönmez Sok. No:4
Telefon:0 (262) 322-0623


40.76720729.966287

Kurum Hakkında

Denge Tıp Merkezi 2009 senesinde psikiyatri dal merkezi olarak Dr. Ahmet Kocabıyık ve Dr. Fahri Karson tarafınca kuruldu. Kurum amacı, kamuda kafi süre ve etkin tedavi olanaklarının sınırı olan ve yetersiz olmasıydı. Yoğunluk ve altyapı eksiklikleri psikiyatri hastalarının internasyonal normlara uygun yaklaşım ve tedavi olanaklarından yoksun kalmasına niçin olmaktadır.

Kamuda gözlemlediğimiz altyapı ve donanım eksikliği haricinde, psikiyatrik hastalıklar ve hastalara yaklaşımdaki eksiklikleri gidermeyi öncelikli hedeflerimiz arasına aldık.

Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sıhhat Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü. Dr. Birol Bayramgürler’in de (Göğüs Hastalıkları Uzmanı) kurucu ortak olarak merkezimize iştirakı ile yeni bir yönetim ve ivme kazanmıştır. Kuruluşumuz, dahiliye ve çocuk hastalıkları uzmanlık kadrolarının eklenmesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Yeni hedefimiz, tüm branşlarda hizmet verecek bir yapılanmadır. Bunun için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Göğüs Hastalıkları

Özel Denge Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Denge Tıp Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir