Özel Afyon Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Afyon Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Osmangazi Mah. 128. Sok. No:15 Merkez
Telefon:0 (272) 229-3981


38.77510830.542120

Kurum Hakkında

Afyon Sıhhat ve Gezim Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Afyon Diyaliz Merkezi; 1998 Yılından bugüne Osmangazi Mahallesi 128. Sokak No:15 adresinde etkinlik göstermektedir.

Diyaliz hususunda; deneyimli Uzman Doktor ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 40+2 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz Aleti ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Afyon Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Afyon Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.