Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Ali Çetinkaya Mh. Mustafa Kemal Atatürk Cd. No:10
Telefon:0 (272) 213-0920


38.76373030.545152

Kurum Hakkında

Merkezimiz; 2002 yılına kadar Devlet Hastanesi bünyesinde, 2002 yılı Haziran’dan itibaren ise Belediye İşhanının 4. ve 5. Katlarında hizmet vermeye adım atmıştır.

Merkezimiz 2006 yılı Ocak ayından itibaren müstakil Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermektedir. 2012 yılı Aralık ayında ise (şu anda bulunduğumuz) Ali Çetinkaya Mah. Mustafa Kemal Atatürk Cad. No:30, Eski Devlet Hastanesi C-BLOK hizmet binasına taşınmıştır ve muayenehane entegre sistemi ile çalışılmaktadır. 2013 Mart ayından itibaren de 24 Saat Hizmet vermeye adım atmıştır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Afyon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir