Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Selçuklu Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:16
Telefon:0 (272) 213-3009


38.76643630.534201

Kurum Hakkında

Afyoncan Diyaliz Hizmetleri Anonim Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi; 2005 Yılından bugüne Selçuklu Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi No:16 Merkez adresinde etkinlik göstermektedir.

Diyaliz hususunda; deneyimli Uzman Doktor ve Hemşire kadroları çalışmakta olup, son olarak teknolojik cihazlarımızla hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Diyaliz Merkezimizde; 30+1 yedek Fresenius 4008 S marka Hemodiyaliz Aleti ve Fresenius marka Su Sistemi kullanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Afyoncan Diyaliz Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir