Özel Afyon Park Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Afyon Park Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Ordu Bulvarı girişi, Stadyum Karşısı
Telefon:0 (272) 214-4777


38.76149630.547868

Kurum Hakkında

Özel Park Tıp Merkezi İç Hastalıkları ve Çocuk Hastalıkları branşları ile kent merkezinde stadyum karşısında Özel Park Hastanesinin (Kırmızı Hastane) kuruculuğunda hizmet vermektedir.

İç Hastalıkları sık görülen hastalıkların en oldukca tedavisinin yapıldığı tıp branşı olduğu benzer biçimde, teşhisi zor hastalıklarında çözümlendiği ve tedavilerin yapıldığı bir polikliniktir. Polikliniğimizde kapsamlı araştırmayı gerektiren hastalıkların yanında, son zamanların giderek artan sistemik hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleride vermektedir.

Merkezimizde çocuğunuzun beslenme, gelişme, gelişme takipleri, hastalıkların erken tanı ve tedavisi, aşı takip edeni yapılmakta, çocuk polikliniği ve yeni doğan ünitesi ile çocukluk çağının her türlü hastalıklarına hizmet verilmektedir. Merkezimiz çocuk polikliniğinde bebeğin yada çocuğun 16 yaşına kadar, tüm hastalıklarının teşhis ve tedavisi ile ilgilenilir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Psikiyatri
  • Hanım Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Afyon Park Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Afyon Park Tıp Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir