Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurum Adı:Özel Ballıpınar ADSM
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Bankalar Cad. Özel İdare İşhanı No:33
Telefon:0 (272) 215-2607


38.75542530.539369

Kurum Hakkında

Diş hekimliği bir meslek dalı olmakla beraber sanat yönüde bulunmaktadır. Mühim ve detaylı tedavilerin yapılması için tam teşekküllü bir polikliniğin olması gerekir. 600 metrekare kapalı alanda hizmet veren Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği belirtilen bölümlerle hizmet sunmaktadır.

Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Afyonkarahisar şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için yorumda bulun

    Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği için ilk yorumu yapabilirsin.