Özel Korel Klinik FTR Merkezi

Kurum Adı:Özel Korel Klinik FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Afyonkarahisar
İlçe:Merkez
Adres:Afyon Kütahya Karayolu 13.km
Telefon:0 (272) 252-2232


38.81964630.439882

Kurum Hakkında

Özel Korel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi bilimsellik, saygınlık ve itimat esaslı hasta memnuniyetini amaç edinmiş, kişiye özgü tedavi seçenekleri sunan, çağdaş bir sıhhat tesisi durumunda. Fizik Tedavi Kliniği, SSK, Emekli Sandığı ve resmi çalışanlar için kurum anlaşmalı. Merkez, resmi emekli yada çalışan hastalar için Toplumsal Güvenlik Kurumu ile antak kalma yaparak hastaların başvurularını direkt kabul ediyor. Otel bununla beraber Sıhhat Bakanlığı’ndan ruhsatlı olduğundan kaplıca sıhhat kurulu sevklerine de uygun bir kaplıca merkezi hususi durumunu taşıyor.

Otelde tabiatın bir mucizesi termal su ile beraber tıbbi hasta tedavileri başlatılmıştır. Kliniğin emek verme alanı fizik tedavi ve rehabilitasyon, romatoloji yumuşak doku romatizmaları, miyofasyal ağrı, fibromiyalji, osteoporoz, spinal sendromlar, ortopedik rehabilitasyon, spor yaralanmaları rehabilitasyonu, ağrı tedavisi şeklinde alanlarda kapsamakta. İzokinetik egzersiz sistemi ile kas zayıflıklarını bilgisayar ile tespit ediliyor ve tedavileri yapılıyor. Özel spinal dekompresyon traksiyon aleti ise bel ve boyun fıtıklarından omurgalarda ayrıştırma yaparak sinirlerdeki basıların azalmasını sağlıyor.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Korel Klinik FTR Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Korel Klinik FTR Merkezi, Afyonkarahisar şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir