Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Sümer Mah. 69164 Sk. No:3
Telefon:0 (322) 454-3838


37.01399635.321705

Kurum Hakkında

Akdeniz Lazer Göz Merkezi Nisan 1997 de 35 göz hekiminin eşit ortaklığı ile kuruldu. (İskendurun, Ceyhan, Adana, Mersin’deki göz doktorları) Amaç gözlükten kurtulmak isteyen hastalarımıza “Excimer Lazer” uygulayarak gözlükten kurtulmak idi. Merkezimizde 1997’de Amerikan Sıhhat Teşkilat (FDA) nın onay verdiği makina ve yöntemle Excimer lazer uygulanmaya başlandı. 2005 de “Wavefornt” teknolojisi uygulanmak suretiyle ikinci Excimer cihazımızı getirdik. Ve “Wavefornt” a uygun gözlere bu teknolojiyi uygulamaktayız.

2006’den beri keratokonuslu hastalara İntra Corneal Ring Segment(ICRS) uygulaması yapmaktayız. Ek olarak Keratokonus tedavisinde 2010 yılından beri Crosslinking uygulaması yapmaktayız. Her iki tedavide Topikal anestezi (damla anestezi ile) ile, yapılmakta olup, göz kapama uygulanmaz. Kısaca hasta gözleri açık gelir, açık olarak gider. Excimer lazer olay sayımız 23500 ün üzerindedir. SGK ile (muayne için) antak kalmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akdeniz Lazer Göz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir