Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizica FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Adana
İlçe:Çukurova
Adres:Turgut Özal Bulv. No:200 Gündoğdu Okulları Karşısı
Telefon:0 (322) 239-0101
Web Sitesi:fizica.com.tr


37.04918335.274658

Kurum Hakkında

Fizica; Fizyolojik Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen mevzusunda uzman, çağıl ve yenilikçi bir kurumdur.

Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda hekim muayene odaları, bekleme salonu, özel amaçlı egzersiz salonu, nörolojik ve ortopedik rehabilitasyon amaçlı egzersiz salonu ve tam donanımlı el rehabilitasyon ünitesi’nden oluşmaktadır.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz VIP odaları, engelli asansörü, hastaların anatomik formuna uygun olarak ayarlanabilen özel yatakları, servis ile ulaşım ve otopark hizmetleri ile güvenilir ve bilimsel fizik tedavi ve rehabilitasyon ve genel sıhhat hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan bir sıhhat kuruluşudur. Çağıl cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik şebekesi, üreteç sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi gösterim sistemi bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizica Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Adana ili Çukurova ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir