Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi
Kategori:Tüp Bebek Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Fethiye Mah. Beyaz Sokak No:28
Telefon:0 (224) 241-4747
Web Sitesi:bursaart.com


40.22859328.980455

Kurum Hakkında

Bursa A.R.T. kendi ufak mucizelerini yaşamayı hayal edenlere destek olmak için Prof. Dr. Osman H. Develioğlu, Prof. Dr. Gürkan Uncu ve Uzm. Histolog-Embriyolog Dr. N. Pınar Çimen tarafınca 2010 senesinde kurulmuştur.

Yeni müstakil tüp bebek merkezlerinin açılmasına izin vermeyen 2010 tarihindeki Üremeye Yardımcı Tedavi Yönetmeliği’nin yayınlanma tarihinden ilkin yapılmış başvurusu sebebiyle ruhsat alma şansını yakalayabilmiş olan Bursa A.R.T. ilgili yönetmeliğin yayınlanmasından sonrasında açılmış olan birkaç merkezden birisidir. Bu açıdan, Sıhhat Bakanlığı tarafınca son aşama detaylı bir çalışmayla hazırlanmış olan ilgili yönetmeliğe uyum sağlamak zorunluluğu ile, Bursa A.R.T. esastan bir tüp bebek merkezi olarak tasarlanmış, inşa edilmiş ve güncel teknolojiye uygun olarak donatılmıştır.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Tüp Bebek

Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa A.R.T. Üremeye Yardımcı Tedavi Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde tüp bebek merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir