Özel Güneş Göz Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Güneş Göz Tıp Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Büyük Hüseyinbey Mh. Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Kışla Cd. No:33/A
Telefon:0 (422) 322-3212
Web Sitesi:www.gunesgoz.com


38.34921938.321569

Kurum Hakkında

Esenlik ve konforu birleştiren Güneş Göz Merkezi; uzman ekibi, ilkeli esenlik hizmeti, sürekli yenilenen eksiksiz teknolojisiyle, eviniz sıcaklığını hissedebileceğiniz ortamda, güler yüzlü mensubu ve hizmet bilinci temelinde Malatya’da 2008 yılından beri hizmet vermektedir.

Güneş Göz Merkezi hastalarına; internasyonal standartlarda, eğitimli ve tecrübeli personeliyle çağdaş tıptaki gelişimleri sürekli takip ederek, etik ve bilimsellik ilkesinden ödün vermeden hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışı ile davranmaktadır.

İlgili Makaleler

Biz; idealleri doğrultusunda, bilgilerinden ve tecrübelerinden son aşama güvenilir olarak güler yüzle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Siz kıymetli hastalarımızı sürekli misafirlerimiz olarak kabul ediyor, rahatınızı sağlamak amacıyla tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Her türlü göz rahatsızlığınız merkezimizde bulunan son teknoloji cihazlar ve ustalaşmış kadromuzca dikkatle incelenmekte, en uygun teşhis ve tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Malatya halkına bu şekilde bir hizmet anlayışını sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Güneş Göz Tıp Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Güneş Göz Tıp Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir