Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Yıldırım
Adres:Güllük Mh. Kıbrıs Cd. Gülüm Sk. No:3 Demir Apt.
Telefon:0 (224) 369-0444


40.19132929.118928

Kurum Hakkında

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi 05.07.2013 tarihinde faaliyetine başlamış olup Bursa Yıldırım ilçesinde hizmet vermektedir. Binamız Arabayatağı metro istasyonuna 50 mt. mesafede olup; Şevket Yılmaz Hastanesine 1 km, Yüksek İhtisas Hastanesine ise 500 mt. mesafededir. Güllük Camii’nin ise tam karşısındadır.

Hasta yataklarının bulunmuş olduğu diyaliz salonlarının tamamı açık ve dışarıyı görecek şekilde projelendirilmiştir. Merkezimiz rahat, ferah ve gün ışığına açık bir ortamda diyaliz tedavisi verilmek suretiyle kurulmuş olup dünya standartlarındaki son olarak teknolojik donanıma haizdir.

İlgili Makaleler

Özel Yaşam Diyaliz Merkezi olarak ustalaşmış, mevzusunda uzman ve hem de sevilen kadromuzla rahat bir ortamda hizmet vermekteyiz. Bununla birlikte hastalarımızın sıhhat ve toplumsal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak amacıyla fedakâr bir halde çalışmaktayız. Hastalarımızın takip ve tedavileri sertifikalı, tecrübeli ve güler yüzlü hemodiyaliz hekimleri, hemşireler ve personeller tarafınca yapılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bursa Yaşam Diyaliz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir