Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Kent:Diyarbakır
İlçe:Yenişehir
Adres:Mimar Sinan Cad. İnka 4 Apt. No:9/C
Telefon:0 (412) 228-1616


37.91897640.235850

Kurum Hakkında

2005 senesinde ortalama 6 aylık bir dönemden sonrasında, KBB uzman hekimleri tarafında hiçbir harcamadan kaçınmadan altyapısı oluşturulan içinde hepafiltreli (sterilite açısında kriterdir) tam donanımlı ve sıhhat bakanlığı tarafında ruhsatlı ameliyathanesi bulunan, biyokimya laboratuarı, sipiral tomografisi USG ve KBB hastalıkları için tüm incelem ve tedavilerinin yapıldığı, hasta odalarının hepsinde merkezi oksijen sistemi, klima, buzdolabı, tv olan lux donanımlı bir mekanda sıhhat hizmeti sunan Akademi KBB ve cerrahi dal merkezi bünyesinde aynca; Erişkin KBB polikliniği, Çocuk KBB polikliniği, odyoloji laboratuvarı (BERA- Otoakustik emisyon dahil), güzel duyu burun cerrahisi polikliniği ve temiz hijyenik ortamıyla toplam 1200M2lik alanıyla bölgede bir tek KBB alanında tek merkez konumundadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Akademi KBB Cerrahi Dal Merkezi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir