Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi

Kurum Adı:Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi
Kategori:Kalp Hastalıkları Hastanesi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Konca Sokak No:2
Telefon:0 (224) 275-7500
Web Sitesi:aritmi.com


40.20518429.020506

Kurum Hakkında

Bigün kalpler heyecanla çarpmaya başladı, kalp hastanesi fikri dünyaya geldi. Başlangıç bir arayışın sonucu değildi, kendiliğinden oldu kısaca spontan gelişti. Bursa’nın adı kalp ile anılacak, kalbin tüm sorunlarını çözüme ulaştıracak ve kalpleri güldürecek bir hastaneye ihtiyacı vardı. Aklın yolu bir iken niçin kalbinde yolu da bir olmasın diye “Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi” kuruldu. Aritmi kelimesi bir cesaretle, özgüvenle hastanenin ismine eklendi. Aritmiler genel anlamda spontan oluşmakta, kimi süre bir sevincin, kimi süre da bir üzüntünün ifadesi olmaktadır.

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, kalbin hem korunmasında hemde ortaya çıkan tüm sorunlarının son olarak teknolojiyi kullanarak çağıl yaklaşımlarla çözümlenmesinde tek adres olma yolunda en öndedir.

İlgili Makaleler

Kalp bigün spontan olarak atmaya adım atar, senelerce çalışır, birçok zorluklarla karşılaşır ve günün birinde gene spontan olarak kısaca kendiliğinden durur. İşte kalbin bu yolculuğunda bir ona destek olmak suretiyle daima yanında olacağız, tüm gücümüzü onun sağlığı için harcayacağız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir