Özel Fizyomer Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizyomer Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Eskişehir
İlçe:Tepebaşı
Adres:Sazova Mh. Doğanay Sk. No: 1
Telefon:0 (222) 211-4040


39.76995630.461585

Kurum Hakkında

2000 senesinde Türkiye nin ilk Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak Uzm. Dr. Türkan Tünerir tarafınca kurularak, Fizyomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi markasıyla 15 senedir Eskişehirlilere ve bölgemiz halkına kaliteli sıhhat hizmeti sunmaktayız.

Mevzusunda deneyimli uzman hekimler, fizyoterapistler, hemşireler ve tüm FİZYOMER ekibimizle hastalarımızın yaşam standardını yükseltme misyonumuzu gerçekleştirmek için çalışmaktayız.

15 senelik kurumsal tecrübemizi ortaya koyarak inşa ettiğimiz 5.000 m2 kapalı alana haiz, geniş fizik tedavi ve rehabilitasyon salonları, terapi havuzları ve çağıl tıp üniteleriyle Türkiye nin en büyük Özel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezimizi, FİZYOMER Terapia konseptiyle marka kent Eskişehir de Türkiye nin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji

Özel Fizyomer Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyomer Tıp Merkezi, Eskişehir ili Tepebaşı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir