Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa

Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Kükürtlü Mah. Komut Abdülkadir Cad. No:58
Telefon:4444469


40.20056729.035125

Kurum Hakkında

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi şekilleri ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubesi Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18’e ulaştırdı.

Bursa Otogar’dan Geliş : Yalova Yolu üstünden Şehir Meydanı süresince Fomara Meydanına ulaşılır. Altıparmak istikametine dönülür. Stadyumu ve kükürtlü lambalarını geçtikten sonrasında sağ yola sapılır. 150 metre devam edince solda Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Heykel’den Geliş : Heykel meydanından Altıparmak istikameti süresince ilerlenir. Stadyum sağ tarafta duracak şekilde Kükürtlü ışıklarından sağ yola girilir. 150 metre devam edildiğinde sol tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni görebilirsiniz.

Yenikapı Feribot İskelesi’nden / Mudanya Yolundan Geliş : Yenikapı feribot iskelesinden Bursa istikameti süresince ilerlenir. Acemler Çekirge sapağından sağa dönülüp Çekirge yönüne sapılır. İkinci ışıklardan sola döndüğünüzde Kükürtlü Caddesine erişilmiş olur. 500 metre sonrasında sağ tarafta Dünyagöz Bursa Hastanesi’ni görebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları
  • Yoğun Bakım
  • Anesteziyoloji ve Canlandırma

Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Bursa, Bursa ili Osmangazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir