Özel Fizikon Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizikon Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4
Telefon:0 (332) 353-6900
Web Sitesi:fizikon.com


37.96550432.516467

Kurum Hakkında

Merkezimiz 24 Mart 2005’de Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla özel dal merkezi olarak açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına bir iş merkezinin içinde tek katta başlandı. Sonrasında hasta kabulü ve tedavi hizmetleri beş kata yayılmakla beraber, artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üstüne 5 Aralık 2016’da Yeni İstanbul Yolu’nda ortalama 5.000 metre kare kapalı alana haiz yeni binasına taşındı. Yeni binamız bağımsız olup daha geniş ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine haizdir.

Fizikon Tıp Merkezi yeni binasında Sıhhat Bakanlığı standartlarına gore A tipi Tıp Merkezi olmuştur. Merkezimizde biri profesör olmak suretiyle 5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve konuşma terapisti ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir. Bünyemizde acil, röntgen, hasta kabul ve öteki görevlilerle beraber elliyi aşkın şahıs iş koşturmacasındadır.

Yeni İstanbul Yolu’ndaki merkezime her türlü araç ile ulaşım kolaydır; tramvay (MTA durağı), otobüs, dolmuş. Park problemi yoktur. Talep eden hastalarımıza kapıdan alıp kapıya bırakma şeklinde servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizikon Tıp Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizikon Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir