Özel Fizyobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Fizyobel FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Papuççular Mh. Adnan Menderes Cd. N:58
Telefon:0 (264) 282-3800
Web Sitesi:www.fizyobel.com


40.76992030.400301

Kurum Hakkında

Ocak 2008’de Adapazarında ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi olarak çalışmaya başladık. 700 metrekarelik 3 kattan oluşan binamızda son teknolojiye haiz fizik tedavi cihazları, ferah fizik tedavi üniteleri ve rehabilitasyon salonları, röntgen ile hastalarınıza en iyi ve kaliteli sıhhat hizmetini sunmak için çalışmaktayız.

Adapazarı kent içi, Akyazı, Hendek, Sapanca servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. SGK ile antak kalmamız bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizyobel Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir