Özel İnci Göz Hastanesi

Kurum Adı:Özel İnci Göz Hastanesi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Yenigün mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı
Telefon:0 (264) 281-9701


40.77269430.406337

Kurum Hakkında

İnci Göz Hastanesi, resmi olarak 2006 senesinde kurulmuş olmasına karşın tarihçesi 2000 yılına dayanmaktadır. Hastanenin kurucu ekibi uzun seneler Sakarya’da göz hekimi olarak çalışmıştır. Geçmişte yapılmış olan başarı göstermiş projelerden esinlenerek, sektörün ve Türkiye’nin şartlarını da göz önüne alarak, data ve tecrübelerini paylaşmak suretiyle 2003 senesinde poliklinik olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

2006 yılının Temmuz ayında yeni binasında lüzumlu tüm izinleri tamamlayıp Dal Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir. İnci Göz Hastanesi’nin altı (6) poliklinik odası, on (10) hasta yatağı ve 3 ameliyathanesi mevcuttur. 3 kurucu hekimin girişimleri ile başlamış olan hizmet süreci genç dinamik bir kadro ile devam etmektedir.

En iyi hasta memnuniyetini sağlamak için kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve ciddi bir hasta portföyüne haiz olmuştur.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel İnci Göz Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel İnci Göz Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir