Özel Çark KBB Dal Merkezi

Kurum Adı:Özel Çark KBB Dal Merkezi
Kategori:Kulak Burun Boğaz Merkezi
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Çark Cd. Serdivan Yolu Şehit Ali Kaya Sk. No:8
Telefon:0 (264) 272-4545
Web Sitesi:www.carkkbb.com


40.77581030.382817

Kurum Hakkında

Son olarak teknoloji kullanılarak, kulak, burun ve boğaz ile ilgili her türlü teşhis ve tedavi başarı ile yapılmaktadır. Hedefimiz tüm bölgede eksikliği hissedilen kulak burun ve boğaz hastalıklarının (kronik sinüzit, alerji testi ve aşı tedavisi, güzel duyu burun, horlama, baş-boyun ile ilgili tümör, kepçe kulak) tanı ve teşhisi yapılmaktadır. Genç, dinamik ve deneyimli uzman kadromuz güleryüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Acil

Özel Çark KBB Dal Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çark KBB Dal Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir