Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Dilmen Mah. Akşemsettin Cad. No:77
Telefon:0 (264) 291-5105


40.76013730.397276

Kurum Hakkında

1992 senesinde Sakarya’da ilk hemodiyaliz merkezi olarak kuruldu. Marmara bölgesinin en büyük diyaliz merkezlerinden biri olmakla birlikte 2011 yılı diyaliz merkezleri içinde Türkiye’de ki ilk 10 hemodiyaliz merkezlerinden biridir. Ek olarak binası, içi ve dizaynı ile temelden itibaren diyaliz merkezi düşünülerek inşa edilmiştir. Bu kadar büyük olmanın verdiği sorumlulukla birlikte hastalarımıza layık oldukları en iyi sıhhat hizmetini vermektedir.

Merkezimiz, 3600 m2 alana kurulu ve 49+1 makina kapasiteli. Bunların 4 tanesi Hepatit C, 2 tanesi Hepatit B ve 43 tanesi (-) olarak kullanılmaktadır. Hepatit B ve C hastaları için ayrı salonlarımız mevcuttur.

Hemodiyalizin eğer olmazsa olmazı, kalite göstergesi su sistemimiz 75 makina kapasiteli olup gene Türkiye’de sayılı merkezlerin de olan online su sistemidir. Rutin olarak su kalitesi mikrobiyolojik ve kimyasal olarak İstanbul Hıfzıssıhha Merkezi’nde denetim edilmektedir. Su kesintilerinde seanslarımızı aksatmamak için 50 ton kapasiteli su deposu ve elektrik kesintilerinde derhal devreye girebilen 132 KWA’lık jeneratörümüz mevcuttur.

Salonlarımız klimalı olup her hasta yatağında LCD TV, kulaklık, wireless hizmeti mevcut olup isteğen hastalar hastanemizin hizmeti olan laptoplarımızla internete bağlanabilir. Yataklarımız elektronik kumandalı olup hastalarımızın seans esnasında rahat bir diyaliz geçirmeleri sağlamaktadır. Hastalarımız için ayrı soyunma odaları, bekleme salonları, ibadethane, abdesthane hasta yakınları için dinlenme odası ve çay servisi mevcuttur.

Hastalarımıza 3 Hemodiyaliz hekimi tarafınca hizmet verilmektedir. Uzman doktor olarak ise SEAH Nefroloji bölümünden hizmet alımı yapılmaktadır. Merkezimiz de 3 doktor, 15 hemşire, 7 şöfor, 5 hanımefendi personel, 3 bay destek, 2 muhasebeci ve 2 danışman personelimiz mevcuttur. Klimalı 8 tane servis aracımızla Sakarya’ nın tüm ilçe ve köylerine servis hizmeti vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Nefromed Sakarya Diyaliz Merkezi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir