Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü

Kurum Adı:Sakarya Üniversitesi EAH Korucuk Kampüsü
Kategori:Üniversite Hastanesi
Kent:Sakarya
İlçe:Adapazarı
Adres:Korucuk Mah.
Telefon:0 (264) 255-2106


40.85030130.291938

Kurum Hakkında

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü, merkez, doğumevi ve TRSM olarak dört ayrı lokasyonda hizmet vermeye devam etmektedir.

120 tane yoğun bakım hasta yatağımız olmak suretiyle toplamda 935 hasta yatağımız ile canla başla emek harcayarak fedakarca Sakarya halkına, çevre il ve ilçelerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde Üniversite hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir