Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Rommer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Kent:Bursa
İlçe:Osmangazi
Adres:Çekirge Cd. Servinaz Sk. No:1 Yıldız Termal Otel
Telefon:0 (224) 239-5155


40.19992629.016972

Kurum Hakkında

Merkezimiz, 1994 senesinde Fizik Tedavi Rehabilitasyon alanında 3 uzman doktorun bir araya gelmesiyle Bursa’nın ilk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Çekirge’de kuruldu. Fizyolojik rahatsızlıklarda uzman ekibi ile sizlere tedavi olanakları sunan, ROMMER Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi, Yıldız Termal Otel’in 1. katında hizmet vermektedir.

ROMMER’de; özel hizmet almak isteyenlerle, özel sıhhat sigortalı ve anlaşmalı kurum hastalarının, 2006 senesinde oluşturulan ikinci şubemiz Özel Güvenlik ROMMER’de ise; SGK mensubu hastalarımızın tanı ve tedavilerini yapmaktayız.

İlgili Makaleler

ROMMER; fizyolojik tıp ve rehabilitasyon alanındaki tüm gelişimleri yakından izleyerek hastalarının fizyolojik aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi şekilleri ile yaşam kalitelerini yükseltebilmeyi hedefler. Hasta bilgilendirme emekleri ile de halk sağlığı bilincini geliştirmeye ehemmiyet verir.

ROMMER; her hastasını güler yüzle karşılayıp, sıhhat ve gülen yüzle uğurlamayı amaç edinmiştir.

Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir