Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:2000 Evler Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No:60/A
Telefon:0 (322) 232-8852


37.02843335.257610

Kurum Hakkında

Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi 30 yatak kapasitesine haiz olup haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Hemodiyaliz, ev hemodiyalizi ve periton diyaliz hizmetleri sunulmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi için yorumda bulun

    Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özel FMC Adana Seyhan Diyaliz Merkezi için ilk yorumu yapabilirsin.