Özel Jinefem Tıp Merkezi

Kurum Adı:Özel Jinefem Tıp Merkezi
Kategori:Hanım Hastalıkları ve Doğum
Kent:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok
Telefon:0 (242) 317-0066
Web Sitesi:www.jinefem.com


36.85991430.745656

Kurum Hakkında

Jinefemin konusunda her şeyi başlatan unsur, bilgili tercih ve kaliteli hizmettir. Bu sebeple Jinefem, hanım sağlığı alanında doğru, güvenilir ve netice odaklı olmayı hedefleyen bir kurumdur.

Hikayenin ana mimari olan kurucu doktorlar, uzun seneler Antalya’da değişik hastanelerde çalışmış ve Antalya halkına daha değişik bir halde hizmet vermek amacı ile 2004 senesinde Jinefem’i kurmuşlardır. Buradaki ana amaç birlikte çalışırken “İdeal Hanım Sağlığı Kliniği” üstüne beraber düşünerek, kazanılan deneyimlerin hastalara aracısız aktarılmasıdır.

İlk adreslerinde hizmet verdikten sonrasında, 2009 senesinde hekim ekibinin genişletilmesi sonucu alınarak şimdiki binaya taşınılmıştır. 2009 yılı haziran ayından itibaren Jinefem Tıp Merkezi olarak yeni binasında hizmet vermektedir.

Bizim için doğum, yaşamın en mucizelerinden biridir. Bu şekilde bir mucizeye tanık olmak için çalıştığımız kurumumuz, Antalya’nın tek Hanım Sağlığı ve Doğum Merkezi olmakla gurur duymaktadır.. .

Özel Jinefem Tıp Merkezi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Jinefem Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde hanım hastalıkları ve doğum hastanesi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir