Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Çankaya
Adres:Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler
Telefon:0 (312) 215-1520


39.92714732.823534

Kurum Hakkında

Ankara’nın Bahçelievler semtinde bulunan Koç Diyaliz Merkezi kendi müstakil binasında hizmet vermektedir. 40 adet Alman malı Fresenius 4008 S ve 4008 B markalı makine ve double pass onlinelı çift endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 4 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS ayrı katta olup ayrı personel ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. Hastalarımızı 6 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir