Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3
Telefon:0 (232) 444-3543


38.47052927.098846

Kurum Hakkında

Kurumumuz 1995 yılının Nisan ayında Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne bağlı Diş Tedavi ve Protez merkezi olarak faaliyete adım atmıştır. Sıhhat Bakanlığı’nın 27 Aralık 1999 tarihindeki onaylarıyla Türkiye’de o güne kadar kurulan 10. bağımsız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla bağımsız Başhekimlik statüsüne kavuştu.

14 Ocak 2008 tarihinde Çiğli ilçesinde merkezimize bağlı 8 diş ünitlik Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi açıldı. Bu merkezimiz 2010 yılı başlangıcında 12 diş ünitlik kapasite ulaşmıştır. Tüm bu süreçler sonunda bugün toplam diş üniti sayımız 48′ e ulaştırmış bulunmaktadır. Merkezimiz bünyesinde 50 Diş Hekimi, 37 Diş Teknisyeni, 11 Hemşire, 2 Sıhhat Memuru, 1 Röntgen Tekn., 15 İdari Personel, ve 88 Sözleşmeli personelle (Veri Kayıt, Temizlik, Güvenlik) beraber geniş bir aileyi barındırmaktadır.

Ocak 2007 tarihinde T. C. Sıhhat Bakanlığı’nca gösterilen Performans ve Kalite Yönergesi doğrultusunda meydana getirilen emekler, iyileştirilmeler ve İl Kalite Koordinatörlüğü’nün yapmış olduğu denetimler sonucu kurumumuzun belgelendirmeye hazır olduğu görüşünün teşvikiyle Toplam Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlanıldı. Meydana getirilen dış denetim sonucu Kasım 2007’de ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası alındı.

Merkezimizin resmi adı; T. C. Sıhhat Bakanlığı’nın 25-02-2009 tarihindeki onayı ile “Demirköprü” ibaresi çıkartılarak “Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi” resmi adı kullanılmaya başlanmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir