Özel Medicana Bursa Hastanesi

Kurum Adı:Özel Medicana Bursa Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Kent:Bursa
İlçe:Nilüfer
Adres:Odunluk Mah. Liman Cd. No:4
Telefon:0 (224) 970-0101


40.21190628.998375

Kurum Hakkında

Uzman ekibi, çağıl teknolojisi ve ileri teknik alt yapısıyla Bursa’nın yanı sıra çevre illerin de çekim merkezi olmayı amaçlayan Medicana Bursa; tüm branşları tek çatı altında toplayan tam teşekküllü sıhhat hizmetiyle konumlandığı bölgeye yeni bir nefes getiriyor. Akıllı bina özellikleri ile 40 bin metrekare kapalı alan üstüne inşa edilen Medicana Bursa Hastanesi, tüm tıp disiplinlerini ve multidisipliner tıp alanlarını bünyesinde barındırıyor. Konsey uygulamaları ve çağdaş bilimsel gelişimleri pratiğe dönüştürerek ziyaretçilerine tam teşekküllü sıhhat çözümleri sunuyor.

Şehir merkezinde AVM’lere yakın lokasyonu, ana arterler ve raylı sistem derhal yakınında olması sebebiyle ulaşım kolaylığı ile Medicana Bursa Hastanesi, Bursalılar için birçok sıhhat sorununda ilk başvuracakları hastane olarak konumlanıyor. Merkezi konumu dolayısıyla acil olay olasılıkları göz önünde bulundurularak planlanan hastane; doğru, etkin ve süratli çözümler sunmaya hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Medicana Sıhhat Grubu’nun ve Bursa’nın en geniş ve yeni hastanesi olarak konumlandırılan Medicana Bursa Hastanesi; organ naklinden kalp cerrahisine, ileri kanser cerrahisinden ışınım onkolojisine, aşırı kiloluluk cerrahisine kadar tıbbın tüm disiplinlerini bünyesinde barındıracak. Tıbbın tüm disiplinlerinin bir arada bulunmuş olduğu bir merkez olarak da mühim ve dirimsel bir ihtiyaca cevap verecek. Ek olarak hem akut bakım sıhhat hizmetleri, hem de kronik sıhhat sorunları ile ilgili birimleriyle de tam donanımlı sıhhat hizmeti yapısını hastaların ihtiyacına sunacak.

300 hasta yatağı ile hasta ve hasta yakınlarına beş yıldızlı otel konforu yaşatacak olan Medicana Bursa hastanesi; genel yoğun bakım(canlandırma), kardiyovasküler cerrahi, koroner ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri ile yoğun bakımlarda yaşanmış olan sorunlara etkin çözümler sunacak.

Özel Medicana Bursa Hastanesi kontakt detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Medicana Bursa Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde Özel hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir