Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Adana
İlçe:Seyhan
Adres:Yenibaraj Mah. Nursultan Nazarbayev Blv. No:20
Telefon:0 (322) 228-5700


37.02253335.317509

Kurum Hakkında

Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Adana Koç Diyaliz Merkezi kendi yerinde hizmet vermektedir. 30 tane Gambro AK 95 S makine ve Gambro marka CWP 62 endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizör kullanılmaktadır. Hastalarımızı 4 tane servis aracımız ile bekletilmeden evlerinden alıp yeniden evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Tüm kurumlarla mutabık olmamız vardır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Adana Koç Diyaliz Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres şeklinde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, düşünce yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir