Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi

Kurum Adı: Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Ahi Evran Mahallesi Ayaş Caddesi No: 47/B
Telefon:0 (312) 275-0707
Web Sitesi:www.odakgoz.com.tr39.97366332.579738
Kurum Hakkında

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi 2006 yılından beri itibaren Ahi Evren Mah. Ayaş Cad. No:47/b Sincan adresinde etkinlik göstermektedir.

İlgili Makaleler

Katarkt(fako iol) ameliyatı başta olmak üzere şaşılık, pterjium, retinadekolman ameliyatı, vitroretinal cerrahi, kapak ameliyatları, gözyaşı kanal tıkanıklığı ile ilgili olarak uygulanan ameliyatlar ve argon lazer ile yag lazerde merkezimizde haftanın 6 günü saat 08.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Günlük 400-450 Muayene ve 50 ameliyat kapasitesi bulunmaktadır.

Ayrıca merkezimize başvuran tüm hastalarımıza bilgisayarlı göz ölçümü ve göze dokunulmadan göz tansiyonu ölçümü yapılmaktadır. Muayene sonuçlarına bağlı görme alanı pakimetri ve keratometri ölçümleride hastalarımıza ücretsiz olarak uygulanmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Odak Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Odak Göz Hastalıkları Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir