Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurum Adı:Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:ADSM – Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:İstasyon Mh. Ayaş Cd. Derya Sk. No:4
Telefon:0 (312) 268-0110


39.96754732.580549

Kurum Hakkında

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sıhhat Bakanlığımızın 20 Mayıs 2008 tarihindeki makam onayına istinaden 20 standart ünit sayısı ile müstakil başhekimlik olarak kurulmuştur. Kurumumuzda devamlı olarak ünit kapasitesi ve kapalı alan miktarı arttırılması için emek harcamalar yapılmış ve bunun sonucu Sincan Merkez binası, Eryaman 2. etap semt polikliniği, Eryaman Türk Konut Osman Arıoğlu Semt Polikliniği ve Entegre Güdül Devlet Hastanesi Semt Polikliniği olmak suretiyle toplam 30 standart ünit kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmekte olup, hali hazırda hizmet kapasitesini arttırma emek harcamaları devam etmektedir.

Sıhhat Bakanlığımızın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda kurumumuzun emek harcamaları devam etmekte olup; Vizyonumuz çerçevesinde internasyonal camiada kabul görmüş tıbbi hizmet standartlarına uygun sıhhat hizmeti sunarak, itimat ve saygınlık mevzusunda önder, hasta ve yakınları ile çalışanlar tarafınca tercih edilen ve hizmetle mutluluk veren bir sıhhat merkezi olma yolunda.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir