Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:29 Ekim Mah. Deniz Sok. No:7
Telefon:0 (312) 277-1485


40.00642832.533336

Kurum Hakkında

Merkezimiz 20 makine kapasite ile hizmet verirken, diyaliz hastalarımız işlem süresince uzman doktor ve hemşireler tarafınca gözlem altında tutulmaktadır. Hepatit B (HBV+) ve Hepatit C (HCV+) hastalığı taşıyan diyaliz hastalarımıza ayrı bir odada ayrı cihazlarla tedavi ekibi sunulmaktadır.

Standart hemodiyaliz esnasında konsantre hemodiyaliz çözeltilerinin seyreltilmesinde diyaliz makinesini direkt besleyen saf su (Reverse Osmos Su) kullanılmaktadır. Asetatlı hemodiyalizin yanı sıra akut hastalıkları olan diyabetik, kardiyovasküler problemli ağır hastalarda bikarbonatlı hemodiyaliz yapılmaktadır.

Hemodiyaliz hastalarının sağlıklarını sürdürmelerinde dirimsel rol oynayan rejim ve sıvı önerilerine uyum aşamasında diyetisyenlerimiz vazife almaktadır. Diyetisyenlerimiz; “rejim kişiye özeldir” ilkesinden yola çıkarak, her hastanın yaşı, kan değerleri, kilosu, birlikte rol alan hastalıkları doğrultusunda titizlikle çalışmaktadırlar. Toplumsal Hizmet Uzmanımız tarafınca; hastalığın ve diyaliz işleminin yarattığı stresi azaltıp, tedavinin başarısını çoğaltmak ve hastalarımızın yaşam standardını yükseltmek için, ruhsal çalışmaların yanı sıra toplumsal içerikli emekler yürütülmektedir.

Hemodiyaliz merkezimizde “re-use” yapılmamaktadır.

Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Başkent Üniversitesi Yenikent Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir