Özel Derman Tıp Merkezi

Kurum Adı: Özel Derman Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Bornova
Adres:5453 Sokak No:24 Çamdibi
Telefon:0 (232) 435-0077
Web Sitesi:www.dermantipmerkezi.com38.43319627.190402
Kurum Hakkında

Özel Derman Tıp Merkezi 2007 tarihinde İzmir’de kurulmuş mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren hususi bir tıp merkezidir.

Bünyesinde çocuk hastalıkları polikliniği, nöroloji polİkliniği, göğüs hastalıkları polikliniği, dahiliye polikliniği, uyku laboratuvarı, gibi klinik dallarını barındıran Hususi Derman Tıp Merkezi üniteleriyle kendisinden sıkça laf ettirmektedir.

Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kuruluş olan Hususi Derman Tıp Merkezi bir fazla hususi kuruluş ve kuruluşla sıhhat hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir. Acil servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Hastalardan aldığı zor ile daha da büyümeyi hedefleyen Derman Ailesi, hastalarının güvenine layık olabilmek için çalışmalarına devam etmeyi ve büyümeyi hedeflemektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göğüs Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Radyoloji
  • Acil

Özel Derman Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Derman Tıp Merkezi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir