Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği

Kurum Adı: Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Osmanlı Mah.( 12.Cadde) Ahi Mutlu Bulvarı
Telefon:0 (312) 263-5555
Web Sitesi:www.sincandevlethastanesi.gov.tr39.94932532.586595
Kurum Hakkında

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, 09. 00–16. 00 saatleri arasında aşağıda belirtilen dallarda poliklinik hizmeti verilmektedir.

Dahiliye, Nöroloji, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Cildiye, Umumi Cerrahi, Ortopedi, Kadın Doğum, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi, Diş, Kulak Burun Boğaz, Göz, Kardiyoloji

Saat 16. 00’dan sonra ise; Kadın Doğum ve Çocuk Polikliniği ile vardiya poliklinik hizmeti verilmektedir.

100 döşek kapasitesine sahip olan ek binamız, Çocuk, Kadın-Doğum, Dahiliye, Fizik Tedavi, Göz Ve Kulak-Burun-Boğaz Servisleri ile yataklı tedavi hizmeti vermektedir. Ayrıca 5 küvezli yeni doğan yoğun bakım ünitesi de 12. cadde ek binamızda bölge halkımıza hizmet vermektedir. Ameliyathanede, kadın doğum, göz ve kulak-burun-boğaz dallarında küçük, orta ve aka cerrahi girişimler titizlikle yapılmaktadır.

Radyoloji ve laboratuar hizmetleri ek yapı bünyesinde yapılmaktadır. Ancak ek binada yapılamayacak tetkikler için (özellikle laboratuar tetkikleri için) lüzumlu numuneler alınıp, hastane personeli tarafından merkez binaya getirilmektedir.

Ek binamızda ayrıca hamile polikliniği ve aile planlaması hizmeti de verilmektedir.

Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Sincan Devlet Hastanesi 12. Cadde Semt Polikliniği, Ankara ili Sincan ilçesinde poliklinik olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.