Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi

Kurum Adı:Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Kent:Ankara
İlçe:Sincan
Adres:Topçu Mah. İstasyon Cad. 540 sok. 2/A
Telefon:0 (312) 260-2363


39.95682732.616326

Kurum Hakkında

Diyaliz Merkezimiz Etimesgut ilçe sınırları içinde yer almakta olup konumu itibariyle Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Eryaman, Yenikent bölgelerinin kesişim noktasında konumlanmış olması dolayısıyla geniş bir bölgede, Diyaliz ve Böbrek hastalarına Diyaliz hizmeti vermektedir. Hastalarımız son model klimalı araçlarla evlerinden alınmakta, diyaliz bitiminde gene aynı araçlarla en kısa süre ve güzergâhtan evlerine bırakılmaktadır.

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi bir aile şirketidir. Merkezimiz üç kattan oluşmaktadır. Bodrum katta toplam 22 ton kapasiteli su depolarımız, 150 kw gücünde elektrik jeneratörümüz, araç-gereç depolarımız, personel dinlenme odamız ve su sistemimiz mevcuttur. Zemin katta ise 125 metre kare büyüklüğünde seans salonumuz, hepatit B salonumuz, hasta kabul salonumuz, sekreterlik, görevli hekim, acil ve görevli hemşire odalarımızın yanı sıra hasta soyunma odaları ve 4 hasta 2 personel olmak suretiyle toplam 6 tane hela bulunmaktadır. 1.katta ise gene 125m2 lik bir diyaliz salonumuz, yönetim kurulu odası, hasta dinlenme salonu, mutfak ve 2 tane hasta tuvaletimiz mevcuttur. Bu haliyle merkezimiz Ankara’nın en büyük hemodiyaliz merkezlerinden biri olup, son model Braun marka Almanya patentli cihazlarımızla kıymetli hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi yazışma detayları (telefon, faks ve web sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Ankara Umut Diyaliz Merkezi, Ankara ili Sincan ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve bir tek telefon numarası, internet sayfası, adres benzer biçimde rehber detayları sunmaktadır.

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, hekim sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir