Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi

Kurum Adı:Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Kanalboyu Kernek mah. Şevval sok. No:2
Telefon:0 (422) 323-0606


38.34501938.325481

Kurum Hakkında

2007 yılı temmuz ayından itibaren eski adresimizde C tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon dal merkezi olarak hizmet veren kurumumuz, haziran 2015’den itibaren yeni müstakil binasında 1750 m2 kapalı alanda son teknolojik cihazlar ile A tipi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi kontakt bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Rom-Fiz Kanalboyu Fizik Tedavi Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Soru, tavsiye yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir