Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Kurum Adı:Özel Sevgi FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi – FTRM
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Sivas Cad. No:12
Telefon:0 (422) 326-1656


38.35006938.325616

Kurum Hakkında

2000 yılı Haziran ayında faaliyete başlamış olan Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, halkımızın en iyi esenlik hizmetine layık olduğu, koşulsuz hasta memnuniyeti felsefesi ile alanında Malatya’da ilk olarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti vermeye adım atmıştır.

Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi güvenilir ve kaliteli esenlik hizmetini koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile 2000 yılından beri sürdürmektedir.

İlgili Makaleler

3 Fizik Tedavi uzmanı, 5 fizyoterapist ve fazlaca sayıda destek esenlik çalışanı ile halkımızahizmet sunmaktadır. Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile ilgili ileri teknolojik cihazlarla donatılmış olup, her türlü fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları yapılmaktadır. Merkezimizde 1, 5 tesla 8 kanal MR aleti, Lunar dpx kemik ölçümü (dansitometri) aleti bulunmaktadır.

Ulaşım sıkıntısı çeken hastalarımızın hasta servisi ile evden alınıp gene eve bırakılarak bu sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji

Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Sevgi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres şeklinde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili data almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir