Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi

Kurum Adı:Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Malatya
İlçe:Battalgazi
Adres:Saray Mah. Ihlamur Sok. No:6
Telefon:0 (422) 323-5922


38.34902338.321733

Kurum Hakkında

2014 yılının Ocak ayında faaliyete geçen AvrupaGöz Malatya Şubesi göz sağlığı alanında, 2016 yılı Kasım ayı itibariyle de universalgöz adı altında faaliyetine adım atmıştır.

1500 m2 alana kurulan merkezimiz; çağdaş binası, son teknoloji cihazları ve uzman medikal ekibi ile aylık 3500 hastaya muayene, 500 hasta ameliyat kapasitesine haizdir.

İlgili Makaleler
Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi yazışma bilgileri (telefon, faks ve internet sayfası) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Universalgöz Malatya Göz Merkezi, Malatya ili Battalgazi ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnız telefon numarası, web sayfası, adres benzer şekilde rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, fikir yada şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere ulaşmak, doktor sıralaması, sunulan hizmetler ile ilgili informasyon almak ve eğer kurum tarafınca bu şekilde bir hizmet sunuluyorsa telefonla yada internetten online buluşma almak için resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir