Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:İnkılap Mah. Yıldırım Cad. No:1
Telefon:0 (216) 634-5812
Web Sitesi:www.umraniyediyaliz.com41.03300229.103682
Kurum Hakkında

Toplumumuzun, daha kaliteli mahsul ve hizmet arayışını karşılamak üzere öbür sektörlerde olduğu gibi hususi sıhhat sektöründe de mühim gelişmeler yaşanmaya başlanmıştır. Merkezimiz bu kriterleri göz önünde bulundurarak hemodializ alanında faaliyetini sürdürmek için konusunda uzman hekimler tarafından kurulmuştur.

Böbrek hastalarına; tecrübeli ve güleryüzlü bir sıhhat ekibi ile ve hastalarımızın daha rahat bir ortamda tedavilerine olanak sağlamak düşüncesiyle yola çıktık. Dializ hizmetinin ciddiyetini kabul etmiş olarak en iyi şartlarda hizmet sunmakta, İki yıldır hastalarımızın hayat kalitelerini yükseltmeye çalışmaktayız. Amacımız hemodializ tedavisi gören hastalarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmaktır. Diyetlerine itina gösteren hastalarımız bizden aldıkları yüksek destek tedavisiyle hayat standartlarını yükseltebimektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hemodiyaliz

Özel Ümraniye Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ümraniye Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir