Hisar İntercontinental Hospital

Kurum Adı: Hisar İntercontinental Hospital
Kategori:Özel Hastane
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7
Telefon:0 (216) 524-1300
Web Sitesi:www.hisarhospital.com41.02689429.115337
Kurum Hakkında

Hisar Intercontinental Hospital; cemiyet sağlığının korunmasına verdiği önemle, kaliteli sıhhat hizmetlerinin, profesyonel sıhhat kadrosu, son teknolojik tıbbi altyapısıyla teşhis ve tedavi hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. 2006 yılında kurulan hastanemiz, sıhhat sektöründe yaşanan dünyadaki gelişmeleri de yakından takip ederek, sıhhat hizmetlerini dünya ile aynı anda hastalarının hizmetine sunmaktadır.

Mimaride mükemmeliyeti yakalamış hasta dostu yaklaşımımız, çağdaş alt yapımız, devamlı geliştirdiğimiz fiziki ve teknolojik olanaklarımız ve güler yüzlü çalışanlarımızla geçmişten bu güne hastalarımız ve yakınlarıyla itimat ve dostluğa dayalı bir iletişim ortamını geliştiriyoruz. Kurumsal açıdan ilişkide bulunduğumuz bütün paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamış bir hastane olarak, servis ve hizmet kalitemizi her geçen gün daha çok beğenilen bir hastane olmak üzere yenileme gayretimizi ilk günkü heyecanımız koruyarak sürdürüyoruz.

Hastanemiz, bugün dünya üzerinde 39 ülkede yaklaşık 300 seçkin hastanenin sahip olduğu Joint Commision Akreditasyon Belgesine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Nitelik iyileştirme ve hasta güvenliği kavramlarının geliştirilmesi ve sıhhat bakım hizmetlerinin etkinliğinin artırılmasını hedefleyen Joint Commission Akreditasyon (JCI) tedavi sonuçlarımız ve hasta güvenliği çalışmalarımızı 3 yılda bir kez denetlemekte ve belgenin geçerliliğini onaylamaktadır.

Alanımızda en iyi olmanın ötesinde mükemmeli hedeflemek, kurumsal gücümüzün kaynağı olan insan kaynaklarımıza yatırım yapmak, hizmet sunarken ahlak ve dürüstlükten ayrılmadan, tıbbi etik ilkeler çerçevesinde güçlenmek, sürdürebilir başarımızın anahtarı olmaya devam edecektir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji
  • Organ Nakli

Hisar İntercontinental Hospital iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hisar İntercontinental Hospital, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde Hususi hastane olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir