Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi

Kurum Adı: Özel Hisar İntercontinental Hospital Oksijen Tedavi Merkezi
Kategori:Oksijen Tedavi Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Saray Mh. Siteyolu Cd. No:7/A
Telefon:0 (216) 524-1399
Web Sitesi:hisarhiperbarik.com41.02662529.115743
Kurum Hakkında

Hiperbarik Oksijen Tedavisi; 0 oksijen verilen bir medikal uygulama olup, deniz seviyesinde, atmosferik basıncın 2-3 misli (genelde 2.5-2.6 katı) oksijen ile yapılan bir tedavidir. Hastalar oturarak ya da yatarak (sedyeyle), basınç odasına alınırlar. Yavaş yavaş odanın içindeki basınç, içeriye hava verilerek, artırılır. Planlanan basınca gelindiğinde (genellikle normal basıncın 2-3 misli kadar) hasta hususi maskesini takarak 0 oksijen solumaya başlar. Sıhhat görevlilerinin talimatları doğrultusunda tedavisine devam eder. Basınç azaltılarak tedavisi sonlandırılır. Tedavi basıncı ve süresi her hastalığa ve hastalığın karakterine göre değişmektedir.

Hisar Intercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen tedavi ünitesi Amerika’daki ve Avrupa’daki uluslararası standartlar tarafından kabul görmüş faik emniyet ekipmanlaıyla donatılmıştır. Hususi hastane bünyesinde Hiperbarik Oksijen Tedavi merkezine sahip olma özelliğine sahip tek hususi hastane Hisar Intercontinental Hospital’da 12 hasta aynı anda hiperbarik tedavisi görebilmektedir. Yoğun bakım ünitesinden hastalar sedyeleriyle beraber taşınarak basınç odasında tedavi imkanına sahiptir. Kapalı dönem televizyon izleme sistemi ile ön ve ana bölmedeki bütün hastalar izlenmekte, görüntüler bilgisayar ortamında kaydedidilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Hiperbarik Oksijen Tedavisi

Özel Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Hisar İntercontinental Hospital Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde oksijen tedavi merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir