Özel Ümraniye Göz Merkezi

Kurum Adı: Özel Ümraniye Göz Merkezi
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Namık Kemal Mah. Kirişhane Cad. Ahi Evran Sok. No:2
Telefon:0 (216) 444-0616
Web Sitesi:www.umraniyegoz.com.tr41.02224929.090357
Kurum Hakkında

Ağustos 2007 tarihinde hizmete başlamış olup, 9 uzman göz hekimi, 1 anestezi uzmanı ve profesyonel uzman kadrosuyla sıhhat hizmeti sunmaktayız. 5000 metrekare kapalı saha içinde dokuz döşek kapasitesine sahip olan merkezimizin bütün odalarında hasta ve refakatçılarının da ihtiyaçları düşünülerek çağdaş şekilde düzenlenmiştir.

Odalarda televizyon, klima, telefon, hususi banyo imkanı ile konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Çağımızın getirdiği en faik teknoloji donanımı sayesinde iki ameliyathanemizde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlara imza atmaktayız.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)

  • Göz Hastalıkları

Özel Ümraniye Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Ümraniye Göz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.