Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi

Kurum Adı: Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İstanbul
İlçe:Ümraniye
Adres:Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No:3-5
Telefon:0 (216) 634-0102
Web Sitesi:www.erdemhastahanesi.com.tr41.02150129.119906
Kurum Hakkında

2001 tarihinden itibaren, hastanemiz bünyesinde iki farklı merkezde hemodiyaliz hizmeti verilmektedir. Merkezimiz; sekreterlik, hasta bekleme salonu, soyunma ve giyinme odalarından oluşan giriş misli ve hemodiyaliz hizmet katlarından oluşmaktadır. Ayrıca, merkezimizde; merkezi ısıtma – soğutma sistemi ile her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi mevcuttur.

Merkezimizde tedavi gören hastalarımızın diyaliz dışındaki sıhhat problemlerinin lüzumlu teşhis ve tedavileri, hastahanemiz bünyemizde etkinlik gösteren ilgili branslardaki uzman hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir. Hastalarımız, her türlü acil müdahale durumunda hastanemizin bütün branşlarından faydalanma imkanına sahiptir. Ayrıca, hastalarımıza aylık olarak lüzumlu olan her türlü tıbbi tahlil ve radyoloji hizmetleri de, gününde hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Merkezimizde yapılan hasta atama servis hizmetlerimiz, 4 tane klimalı otomatik kapılı son model araçlarımız ile konusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Merkezimizde; bir konsültan nefrolog, hemodiyaliz mesul uzmanlığı sertifikasına sahip iç hastalıkları uzmanı, iki hemodiyaliz mesul doktoru, bir başhemşire ve bir diyetisyen vazife almaktadır.

Özel Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Hususi Çakmak Erdem Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde diyaliz merkezi olarak etkinlik göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi kılavuz bilgileri sunmaktadır.

Soru, teklif veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, hekim listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve şayet kuruluş tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir